Görüş ve düşüncelerinizi bize iletin. info@semmuhendislik.com.tr

Mühendislik Danışma Hattı

0216 419 71 18

Biz Kimiz!

Anasayfa Biz Kimiz

SEM Mühendislik & Mimarlık İnş . ve Taah . San.Ltd . Şti . Çağdaş teknoloji ve mühendislik alanındaki değişimleri sürekli takip eden bir anlayışla 2004 yılında faaliyetine başlamış olan proje, müşavirlik, danışmanlık ve taahhüt hizmetleriyle inşaat sürekli takip eden bir anlayışla yerini almış bir kuruluştur. SEM Mühendislik & Mimarlık, kurulduğu günden bu yana Proje - Üretim - Uygulama süreçlerini bir bütün olarak ele almakta ve yeni...

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz

SEM Mühendislik, sahip olduğu deneyimli inşaat mühendisleri ve mimarlarıyla proje çizimlerini gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Hayalinizdeki yapı önce bütün olanakları ile kağıda döküyor, sizlere sunuyor ve beğeniniz taktirinde kısa sürede yapıma geçiyoruz. Tamamlanan yapılarınız konforlu, sağlam ve şık olanaklar ile sizlere teslim edilmektedir.

Hayalinizdeki yapıları projelendirmek ve kısa sürede anahtar teslimini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelişen teknolojiden faydalanarak çizdiğimiz 3D uygulamalar ile sahip olacağınız yapıyı en ince ayrıntılarına kadar inceleyebilecek ve yapım aşamasından önce istemediğiniz detayları bildirebileceksiniz.

Projelerimiz

GÜNCAN PLASTİK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
FLEXİFORCE
CMK SAC PROFİL A.Ş
AYSAN ÇELİK KONSTRÜKSİYON
MAGEBA A.Ş
HİLAL ELEKTROMEKANİK